+48 606888623 biuro@ekodom.torun.pl

fotowoltaika brodnica górzno zbicznoFotowoltaika Brodnica, Górzno, Zbiczno. Zestaw fotowoltaiczny dla domu lub firmy.
Oszczędzaj i płać mniej za energię elektryczną. Korzystaj z własnej elektrowni – z nami pozyskasz finansowanie w programie EKODOM.
Przygotujemy cały projekt instalacji fotowoltaicznej z uwzględnieniem zapotrzebowania na energię, lokalizacji inwestycji, możliwości technicznych budynku oraz typu instalacji.
Po zebraniu niezbędnych informacji i wykonaniu projektu, przygotowujemy formalności niezbędne do złożenia wniosku i otrzymania dotacji lub kredytu bankowego.
Po uzyskaniu finansowania inwestycji przystępujemy do realizacji instalacji fotowoltaicznej – Brodnica, Górzno, Zbiczno, kujawsko – pomorskie. Pojezierze brodnickie to szczególne miejsce, gdzie należy maksymalnie wykorzystywać energię odnawialną dla zachowania unikalnych warunków przyrodniczych.
W zależności od mocy i rodzaju zestawu fotowoltaicznego montaż trwa co najmniej 1 dzień. Po uzgodnieniu ustalamy dogodny termin i dostarczamy sprzęt do instalacji. Montaż wykonywany jest zgodnie z projektem i ustaleniami.

Nadzorujemy cały proces związany z odbiorem instalacji fotowoltaicznej przez operatora energetycznego i uczestniczymy we wszelkich formalnościach.

Fotowoltaika Brodnica, Górzno, Zbiczno panele fotowoltaiczne z finansowaniem.

Każdy może stać się właścicielem elektrowni słonecznej wytwarzającej czystą, zieloną energię. Oszczędzać czas, pieniądze i środowisko. Przejąc kontrolę nad wykorzystywaniem i kosztami produkowanej energii elektrycznej. Elektrownia w oparciu o fotowoltaikę będzie działać wydajnie co najmniej 25 lat.

Instalacje fotowoltaiczne wykonywane przez naszą firmę oparte są o produkty renomowanych producentów, moduły LG, SHARP, ALEO – inwertery SMA, FRONIUS, HUAWEI.

Inwestycja w panele fotowoltaiczne przynosi wymierne oszczędności już od chwili zamontowania i uruchomienia instalacji. Fotowoltaika daje również bezpieczeństwo zasilania w energię o stabilnych kosztach.

Fotowoltaika Brodnica, Górzno, Zbiczno. Energia odnawialna dla pojezierza brodnickiego. Zapraszamy do zadawania pytań i przesyłania materiałów do wyceny zestawu – kontakt

tel. 606888623,  e-mail: biuro@ekodom.torun.pl

fotowoltaika brodnica kujawsko pomorskie

Panele fotowoltaiczne montujemy m.in. na terenie woj. kujawsko – pomorskiego.

Przykładowe miejscowości: Chełmża, Wąbrzeźno, Brodnica, Górzno, Zbiczno, Kowalewo Pomorskie, Rypin, Lipno, Gniewkowo, Solec Kujawski, Wąbrzeźno, Golub – Dobrzyń, Kikół, Turzno, Ciechocinek, Żnin, Strzelno, Inowrocław, Mogilno, Nakło, Tuchola, Szubin, Grudziądz, Nowe, Jabłonowo Pomorskie, Stolno.