+48 606888623 biuro@ekodom.torun.pl

fotowoltaika chełmżaFotowoltaika Chełmża, Wąbrzeźno.  Zestaw fotowoltaiczny dla Twojego domu.
EKODOM – finansowanie urządzeń do energii odnawialnej – WFOŚ Toruń – dotyczy inwestycji m.in. w panele fotowoltaiczne i pompy ciepła – kredyt 3%, do 10 lat z umorzeniem, więcej informacji w zakładce – kontakt
Przygotujemy cały projekt instalacji fotowoltaicznej z uwględnieniem zapotrzebowania na energię, lokalizacji inwestycji, możliwości technicznych budynku oraz  typu instalacji.
Po zebraniu niezbędnych informacji i wykonaniu projektu, przygotowujemy formalności niezbędne do złożenia wniosku i otrzymania dotacji lub kredytu bankowego.
Po uzyskaniu finansowania inwestycji przystępujemy do realizacji – Chełmża, Wąbrzeźno kujawsko – pomorskie.
W zależności od mocy i rodzaju zestawu fotowoltaicznego montaż trwa co najmniej 1 dzień. Po uzgodnieniu  ustalamy dogodny termin i dostarczamy sprzęt do instalacji. Montaż wykonywany jest zgodnie z projektem i ustaleniami. Nadzorujemy cały proces związany z odbiorem instalacji fotowoltaicznej przez operatora energetycznego i uczestniczymy we wszelkich formalnościach.

Fotowoltaika Chełmża, Wąbrzeźno tania energia elektryczna.

Dzięki tej procedurze każdy może stać  się właścicielem elektrowni słonecznej wytwarzającej czystą, zieloną energię. Oszczędzać czas, pieniądze i środowisko. Przejąc kontrolę nad wykorzystywaniem i kosztami produkowanej energii elektrycznej. Elektrownia w oparciu o fotowoltaikę będzie działać wydajnie  co najmniej 25 lat.

Zapraszamy do zadawania pytań i przesyłania materiałów do wyceny zestawu – kontakt

tel. 606888623

e-mail: biuro@ekodom.torun.pl

fotowoltaika kujawsko pomorskie

Panele fotowoltaiczne montujemy m.in. na terenie woj. kujawsko – pomorskiego.

Przykładowe miejscowości: Wąbrzeźno, Brodnica, Świecie, Chełmno, Górzno, Zbiczno, Rypin, Lipno, Kowalewo Pomorskie, Gniewkowo, Solec Kujawski, Wąbrzeźno, Golub – Dobrzyń, Kikół, Turzno, Ciechocinek, Żnin, Strzelno, Inowrocław, Mogilno, Nakło, Tuchola …