+48 606888623 biuro@ekodom.torun.pl

pompy ciepła do wody użytkowej inowrocławPompy ciepła do wody użytkowej – Inowrocław, Strzelno, Mogilno.

Komfort – oszczędność – ekologia

Oferujemy zintegrowane powietrzne pompy ciepła do wody użytkowej wykorzystujące istniejący zbiornik, bojler, wymiennik ciepła.

Podstawową zaletą instalacji bazującej na pompie powietrze-woda jest całkowita niezależność od warunków atmosferycznych co powoduje, że jest tańszą i idealną alternatywą dla kolektorów słonecznych.

Pompy ciepła do wody użytkowej – Inowrocław, Strzelno, Mogilno.

Skorzystaj z promocji lub rat 0%  – zadzwoń: +48 606888623 lub napisz: kontakt@torinstal.oinfo.pl

Pompa wytwarza ciepłą wodę użytkową w dni słoneczne, deszczowe czy pochmurne. Jedynym  warunkiem koniecznym dla optymalnej pracy pompy ciepła jest dodatnia temperatura otoczenia. W konsekwencji, poza sezonem grzewczym nie ma konieczności dodatkowego podgrzewania wody użytkowej – pompa zaopatruje gospodarstwo domowe w 100% jego zapotrzebowania. Nie ma również problemu z koniecznością stosowania zbiorników o dużej pojemności i magazynowania ciepłej wody, powietrzna pompa ciepła  podgrzewa ją  na bieżąco do ustalonej temperatury czyli ok. 60° C – również w nocy jeśli jest takie zapotrzebowanie. Wydajność pompy wzrasta proporcjonalnie do wzrostu temperatury zewnętrznej, w miesiącach letnich osiąga współczynnik 1-4 (z jednego kW energii konwencjonalnej pompa wyprodukuje do 4 kW energii cieplnej).

Efektem naszych działań są wymierne korzyści i zadowoleni klienci …

Średni koszt ogrzania wody dla 3-4 osobowej rodziny to 20-30 zł miesięcznie. Warto więc zdecydować się na instalację tego urządzenia, które jest coraz popularniejsze i stanowi niezaprzeczalną konkurencję dla kolektorów słonecznych.

Powietrzne pompy ciepła do wody użytkowej montujemy m.in. na terenie woj. kujawsko – pomorskiego.

Przykładowe miejscowości: Brodnica, Górzno, Zbiczno, Rypin, Lipno, Kowalewo, Gniewkowo, Solec Kujawski, Wąbrzeźno, Chełmża, Golub – Dobrzyń, Kikół, Turzno, Ciechocinek, Strzelno, Mogilno, Inowrocław.