FOTOWOLTAIKA

DLA DOMU

Sprawdź szczegóły >>

FOTOWOLTAIKA

DLA FIRMY

Sprawdź szczegóły >>

FOTOWOLTAIKA

DLA ROLNICTWA

Sprawdź szczegóły >>

Farmy fotowoltaiczne 

Farmy fotowoltaiczne, instalacje solarne. Toruń, Bydgoszcz, Włocławek.

farmy fotowoltaiczne toruń bydgoszcz włocławekSpecjalizujemy się w branży odnawialnych źródeł energii oferujemy kompleksowe usługi klientów. Pakiet naszych usług to: projekt, finansowanie i montaż farm fotowoltaicznych, solarnych. Nasze działania są poparte doświadczeniem i profesjonalizmem fachowców i wysoką jakością elementów instalacji fotowoltaicznych, modułów fotowoltaicznych, inwerterów itd.
Nasza podstawową usługą jest projekt i montaż elektrowni słonecznych wykonywanych na podzespołach renomowanych producentów. na najwyższej jakości komponentach europejskich producentów.

Farmy fotowoltaiczne – Toruń Bydgoszcz Włoclawek

Procedury – wymagane pozwolenia

  • Zapis w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jasno stwierdzający możliwość budowy elektrowni fotowoltaicznej lub w przypadku braku planu warunki zabudowy
  • Warunki przyłączeniowe od lokalnego operatora systemu dystrybucyjnego
  • Decyzja środowiskowa (jeżeli powierzchnia zabudowy przekracza 0,5 ha na terenach chronionych lub 1 ha na pozostałych terenach) zazwyczaj w przypadku elektrowni fotowoltaicznej o mocy 1 MWp nie jest wymagana decyzja środowiskowa jeżeli lokalizacja nie jest na terenie chronionym.
  • Pozwolenie na budowę
  • Koncesja na sprzedaż energii wydawana przez urząd regulacji energetyki

Kontakt: marketing@grupaekosystemy.pl, tel. +48 606888623

Uzyskaj darmową wycenę!

 

Jestem zainteresowany: