FOTOWOLTAIKA

DLA DOMU

Sprawdź szczegóły >>

FOTOWOLTAIKA

DLA FIRMY

Sprawdź szczegóły >>

FOTOWOLTAIKA

DLA ROLNICTWA

Sprawdź szczegóły >>

Instalacje fotowoltaiczne dla firm Toruń, Bydgoszcz, Włocławek

Instalacje fotowoltaiczne dla firm.  Szybki kontakt: tel. 606888623. Fotowoltaika w firmie generuje realne oszczędności, niższy pobór energii z sieci i odsprzedaż nadwyżek energii. Fotowoltaika to szybki zwrot z inwestycji w elektrownię fotowoltaiczną w skali 10-15% rocznie. Proste finansowanie – leasinginstalacje fotowoltaiczne dla firm toruń, bydgoszcz, włocławek, inowrocław, grudziądz

Instalacja fotowoltaiczna w firmie to:

  • bezpieczeństwo zasilania
  • stałe ceny energii
  • komfort
  • ekologia
  • prestiż

Polska tradycyjna energetyka jest przestarzała. Instalacja fotowoltaiczna daje bezpieczeństwo dostaw i stałą cenę energii… Mikroinstalacje fotowoltaiczne to elektrownie, których moc wytwórcza nie przekracza 40 kW. Zgodnie z polskim prawem tej wielkości systemy nie wymagają pozwoleń na budowę, koncesji na wytwarzanie prądu, prowadzenia działalności gospodarczej, decyzji środowiskowych a operator sieci elektrycznej przyłącza je na własny koszt na zasadach zgłoszenia.

Instalacje fotowoltaiczne dla firm Toruń, Bydgoszcz, Włocławek

Fotowoltaika to innowacyjna i przyjazna dla środowiska technologia, która przetwarza energię słoneczną w energię elektryczną. Dzięki instalacji fotowoltaicznej łatwo zaoszczędzić na kosztach energii elektrycznej i zyskać stabilność dostaw. Aby skorzystać z tych dobrodziejstw konieczny jest najnowocześniejszy i niezawodny sprzęt liderów w branży.

Tabela  instalacji z podziałem na  moc i powierzchnię:

kalkulacja fotowoltaiki instalacji solarnej dla firm toruń inowrocław grudziądz chojnice tuchola
Gwarancja 25 lat pozyskiwania energii z elektrowni fotowoltaicznej daje pewność dobrej inwestycji … to Państwu gwarantujemy.
Przykładowe instalacje wykonane przez naszą firmę w zakładce – Wybrane realizacje

Kontakt: marketing@grupaekosystemy.pl, tel. +48 606888623

Uzyskaj darmową wycenę!

 

Jestem zainteresowany: