Fotowoltaika Chełmża, Wąbrzeźno, Unisław. Zestaw fotowoltaiczny dla domu lub firmy. Zadzwoń tel. 606888623
fotowoltaika chełmża wąbrzeźno unisław instalacje fotowoltaicznePozyskujemy korzystne finansowanie urządzeń do energii odnawialnej – dotyczy inwestycji m.in. w panele fotowoltaiczne i kolektory słoneczne – kredyt 3%, do 10 lat.
Przygotujemy bezpłatnie cały projekt instalacji fotowoltaicznej z uwzględnieniem zapotrzebowania na energię, lokalizacji inwestycji, możliwości technicznych budynku oraz typu instalacji.
Po zebraniu niezbędnych informacji i wykonaniu projektu, przygotowujemy formalności niezbędne do złożenia wniosku i otrzymania dotacji lub kredytu bankowego.
Po uzyskaniu finansowania inwestycji przystępujemy do realizacji – Chełmża, Wąbrzeźno kujawsko – pomorskie.
W zależności od mocy i rodzaju zestawu fotowoltaicznego montaż trwa co najmniej 1 dzień. Po uzgodnieniu ustalamy dogodny termin i dostarczamy sprzęt do instalacji. Montaż wykonywany jest zgodnie z projektem i ustaleniami. Nadzorujemy cały proces związany z odbiorem instalacji fotowoltaicznej przez operatora energetycznego i uczestniczymy we wszelkich formalnościach.

Fotowoltaika Chełmża, Wąbrzeźno, Unisław tania energia elektryczna.

Dzięki tej procedurze każdy może stać się właścicielem elektrowni słonecznej wytwarzającej czystą, zieloną energię. Oszczędzać czas, pieniądze i środowisko. Przejąc kontrolę nad wykorzystywaniem i kosztami produkowanej energii elektrycznej. Elektrownia w oparciu o fotowoltaikę będzie działać wydajnie co najmniej 25 lat.

Zapraszamy do zadawania pytań i przesyłania materiałów do wyceny zestawu – kontakt

tel. +48 606888623, e-mail: biuro@ekodom.torun.pl

Panele fotowoltaiczne montujemy m.in. na terenie woj. kujawsko – pomorskiego.

Przykładowe miejscowości: Wąbrzeźno, Brodnica, Świecie, Chełmno, Górzno, Zbiczno, Rypin, Lipno, Kowalewo Pomorskie, Gniewkowo, Solec Kujawski, Wąbrzeźno, Golub – Dobrzyń, Kikół, Turzno, Ciechocinek, Żnin, Strzelno, Inowrocław, Mogilno, Nakło, Tuchola …