Fotowoltaika Toruń, instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne w Toruniu. Nasza oferta jest skierowana do klientów z całego województwa kujawsko – pomorskiego dla firm i osób fizycznych.

Zadzwoń + 48 606888623 lub wyślij sms “wycena”

Wykonamy bezpłatny audyt i wycenę optymalnej instalacji fotowoltaicznej dla Państwa domu lub firmy bo warto inwestować w tanią energię. Fotowoltaika nie jest kosztem, w związku z drożejącym prądem, spłaca się w 4-5 lat.

fotowoltaika toruń panele fotowoltaiczne instalacje fotowoltaiczne

Zamontujemy instalację, załatwimy wszystkie formalności związane z przyłączeniem instalacji fotowoltaicznej do sieci energetycznej, pozyskamy dotację i finansowanie szybko, sprawnie, ponieważ działamy kompleksowo, obsługujemy klienta od a-z. Toruń i kujawsko-pomorskie inwestuje w ekologię, ponieważ warto zadbać o oszczędności i czyste powietrze.

Fotowoltaika Toruń – zainwestuj w zestaw fotowoltaiczny dla domu lub firmy…

Nasza firma obsłuży klienta profesjonalnie gdyż mamy wieloletnie doświadczenie i pozytywne rekomendacje osób fizycznych i klientów biznesowych. Oszczędzaj i płać mniej za energię elektryczną, dzięki temu zabezpieczysz swoją energetyczną przyszłość.

Korzystaj z własnej elektrowni fotowoltaicznej, dzięki nam będziesz cieszyć się z  fotowoltaiki i bezproblemowej procedury, tani kredyt lub leasing dla domu lub firmy. Inwestycja w fotowoltaikę nie jest kosztem, ponieważ dzięki temu nie płacisz za energię elektryczną.

Nasze instalacje wykonujemy z najnowocześniejszych i sprawdzonych komponentów, stosujemy m.in. panele firm: SHARP, LG, LONGI SOLAR, EXE, JINKO SOLAR. Inwertery: FRONIUS, SMA, HUWAEI, SOLAR EDGE.

Przygotujemy cały projekt instalacji fotowoltaicznej z uwzględnieniem zapotrzebowania na energię, lokalizacji inwestycji, możliwości technicznych budynku oraz typu instalacji, dzięki temu lepiej wykorzystasz zainwestowane pieniądze.

Po ustaleniu finansowania inwestycji przystępujemy do realizacji instalacji fotowoltaicznej – Toruń. Kujawsko – pomorskie to szczególne miejsce na mapie Polski, gdzie należy maksymalnie wykorzystywać energię odnawialną dla zachowania unikalnych warunków przyrodniczych.
W zależności od mocy i rodzaju zestawu fotowoltaicznego montaż trwa co najmniej 1 dzień. Po uzgodnieniu ustalamy dogodny tfotowoltaika toruń panele fotowoltaiczne dla domu, firmyermin i dostarczamy sprzęt do instalacji. Montaż wykonywany jest zgodnie z projektem i ustaleniami.

Nadzorujemy cały proces związany z odbiorem instalacji fotowoltaicznej przez operatora energetycznego i uczestniczymy we wszelkich formalnościach.

Po montażu instalacji i przyłączeniu do sieci, przygotowujemy wnioski w celu otrzymania dotacji.

Fotowoltaika Toruń, solary, panele fotowoltaiczne z finansowaniem

Podsumowując, każdy może stać się właścicielem instalacji, elektrowni  fotowoltaicznej, wytwarzającej czystą, zieloną energię. Oszczędzać czas, pieniądze i środowisko. Przejąć kontrolę nad wykorzystywaniem i kosztami produkowanej energii elektrycznej. Elektrownia w oparciu o fotowoltaikę będzie działać wydajnie co najmniej 25 lat.

Inwestycja w panele fotowoltaiczne przynosi wymierne oszczędności już od chwili zamontowania i uruchomienia instalacji. Fotowoltaika daje również bezpieczeństwo zasilania w energię o stabilnych kosztach.

Fotowoltaika Toruń, solary, elektrownie fotowoltaiczne. Energia odnawialna dla pomorza i kujaw. Zapraszamy do zadawania pytań i przesyłania materiałów do wyceny zestawu – kontakt

tel. +48 606888623, e-mail: marketing@grupaekosystemy.pl

fotowoltaika toruń z finansowaniem

Panele fotowoltaiczne montujemy m.in. na terenie woj. kujawsko – pomorskiego.

Przykładowe miejscowości: Chełmża, Wąbrzeźno, Brodnica, Górzno, Zbiczno, Kowalewo Pomorskie, Rypin, Lipno, Gniewkowo, Solec Kujawski, Wąbrzeźno, Golub – Dobrzyń, Kikół, Turzno, Ciechocinek, Żnin, Strzelno, Inowrocław, Mogilno, Nakło, Tuchola, Szubin, Grudziądz, Nowe, Jabłonowo Pomorskie