Instalacje Fotowoltaiczne Bydgoszcz

Przedstawiona oferta dotyczy zakupu zestawu fotowoltaicznego wraz z montażem dla klientów prywatnych oraz firm z województwa kujawsko-pomorskiego.

Panele fotowoltaiczne Bydgoszcz

Czy rozważałeś już przedsięwzięcie, jakim jest inwestycja w fotowoltaikę? Teraz jest na to najlepszy moment. Na horyzoncie kilka planowanych podwyżek cen prądu. Możliwość wytwarzania darmowej energii elektrycznej dzięki własnej elektrowni fotowoltaicznej daje użytkownikom niezależność od zmian cen rynkowych i działań operatorów. Korzystając z oferowanych w naszym kraju dotacji, Twoja lokata kapitału w panele fotowoltaiczne może zwrócić się już w niecałe 4 lat. Podejmując współpracę z pewnym dostawcą, otrzymujesz instalację fotowoltaiczną, która przez minimum 25 lat będzie dostarczała Ci zupełnie darmowa i czystą energię. Ta zielona energia to gwarancja czystego powietrza i ochrony otaczającego środowiska naturalnego. Rejon województwa kujawsko-pomorskiego to piękne i do tego unikalne warunki przyrodnicze, o które warto szczególnie zadbać.

Zainwestuj w fotowoltaikę i dbaj o swoją przyszłość!
Zadzwoń + 48 606888623 lub wyślij sms “wycena”

Zawsze korzystaj tylko ze sprawdzonych dostawców rozwiązań fotowoltaicznych.

Naszą przewagą jest duże doświadczenie zdobyte w ciągu kilkunastu lat obecności na rodzimym rynku. Gwarantujemy profesjonalną pomoc Inwestorowi na każdym z etapów przedsięwzięcia.

Przygotowane przez naszych inżynierów projekty instalacji fotowoltaicznej uwzględniają wyliczenia kompletnego zapotrzebowania budynku na energię elektryczną, jego możliwości techniczne, a także preferowaną lokalizację oraz typ paneli fotowoltaicznych. Montaż realizowany jest zawsze zgodnie z zaakceptowanym projektem oraz zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa. Wszelkie formalności związane z uruchomieniem i odbiorem instalacji przez operatora, a także dokumenty niezbędne do otrzymania dotacji to również nasza odpowiedzialność.

Regularnie śledzimy nowości i trendy na rynku branży fotowoltaiki, testujemy kolejne rozwiązania w poszukiwaniu optymalnej jakości i efektywności. Zawsze stawiamy wyłącznie na najlepszych producentów komponentów, tak aby naszym Klientom zapewnić bezawaryjność na długie lata. W tym momencie pracujemy na:

PANELE FOTOWOLTAICZNE:

● SHARP
● LG
● LONGI SOLAR
● EXE
● JINKO SOLAR

INWERTERY:

● FRONIUS
● SMA
● HUAWEI
● SOLAR EDGE

Przykładowe realizacje: