Fotowoltaika Włocławek

Branża fotowoltaiczna jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi przemysłu w ostatnich latach. Produkcja energii elektrycznej przy użyciu słońca to bardzo ekologiczne rozwiązanie, które z dnia na dzień zyskuje większą popularność. Coraz więcej klientów decyduje się na montaż własnej elektrowni fotowoltaicznej i produkcję prądu na indywidualne potrzeby. Takie rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo ciągłego zasilania w energię, niezależnie od miejsca zamieszkania czy przerw w dostawach prądu. Drugą bardzo ważną kwestią jest darmowy prąd, gwarantowany przez producentów na minimum 25 lat użytkowania paneli. Dzięki oferowanym dotacjom oraz możliwościom finansowania Inwestor może cieszyć się prywatną energią elektryczną już od 195 zł miesięcznie, bez żadnego
wkładu własnego.

Coraz bardziej zaawansowane komponenty używane do produkcji paneli fotowoltaicznych to pewność, że przydomowa elektrownia zwróci się już w 4-5 lat.

Ciesz się czystym powietrzem i darmowym prądem przez wiele lat!

Nie zwlekaj! Zainwestuj swoje pieniądze w zieloną energię!
Fotowoltaika Włocławek i okolice

Zadzwoń + 48 606888623 lub wyślij sms “wycena”

Instalacje fotowoltaiczne Włocławek

Szukając niezawodnych dostawców kompleksowych rozwiązań fotowoltaicznych warto zwrócić uwagę na posiadane doświadczenie oraz opinie. O jakości naszej pracy świadczy wiele pozytywnych ocen otrzymanych od dotychczasowych klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Możemy z dumą pochwalić się wieloma realizacjami na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Nasza domena to profesjonalny dobór zestawu fotowoltaicznego na podstawie audytu energetycznego i wyliczeń projektowych. Wykwalifikowana ekipa instalatorów realizuje standardowy montaż nawet w ciągu 1 dnia.

Specjalnie dla komfortu naszych Klientów zapewniamy także kompleksową obsługę wszystkich formalności związanych z uruchomieniem i odbiorem instalacji, a także uzyskaniem finansowania czy dotacji.

Nasze usługi to gwarancja bezstresowego procesu inwestycyjnego.

Komponenty wyłącznie najwyższej jakości

Korzystając z kilkunastoletniego doświadczenia w branży, budując nasze elektrownie fotowoltaiczne stawiamy jedynie na markowe podzespoły. Aktualnie korzystamy z:

PANELE FOTOWOLTAICZNE:

  • SHARP
  • LG
  • LONGI SOLAR
  • EXE
  • JINKO SOLAR

INWERTERY:

  • FRONIUS
  • SMA
  • HUAWEI
  • SOLAR EDGE

Oferujemy sprzedaż i montaż paneli słonecznych w województwie Kujawsko-Pomorskim, także na terenie Włocławka i okolic! Pamiętaj, że nasz zespół to doświadczeni monterzy, ale także wykwalifikowani projektanci i specjaliści zajmujący się dotacjami, które należą Ci się w związku z montażem instalacji fotowoltaicznych!