Moduł fotowoltaiczny LG315N1C-G4 325W monokrystaliczny Toruń Bydgoszcz

Moduł fotowoltaiczny LG 315N1C-G4 315W dla wymagających

Moduł solarny LG NeON™ 2 oferuje jeszcze wyższą moc: w ramach nowego projektu wysokiej jakości z 60 ogniwami moduł wytrzymuje ciśnienie 6000 Pa. LG Electronics przedłuża gwarancję na produkt z 10 na 12 lat i podnosi liniową gwarancję mocy do poziomu co najmniej 83,6% mocy nominalnej po 25 latach.

Moduł fotowoltaiczny LG mono – wyższa moc – duża wydajność

moduł fotowoltaiczny lg toruń, bydgoszcz, włocławek , inowrocław, grudziądzDzięki wiedzy z zakresu technologii półprzewodnikowej uzyskano bardziej jednorodną powierzchnię ogniw i w ten sposób zwiększono współczynnik sprawności do poziomu ponad 21%. Moduł może w równym stopniu wykorzystać padające światło z przedniej jak i tylnej strony ogniwa, przy czym ogniwa LG Neon™ 2 są bardziej efektywne niż konwencjonalne ogniwa słoneczne i zapewniają wyższą moc.

Oferujemy panele monokrystaliczne LG dla wymagających w zestawach z inwerterami FRONIUS, SMA i HUAWEI.

  • Przy projektowaniu LG NeON™ 2 zwracano także uwagę na estetykę. Cieńsze przewody kolektora z
    oddali wyglądają na całkowicie czarne. Dzięki swojej nowoczesnej konstrukcji produkt może podwyższyć
    wartość budynku.
  • Dwustronna struktura ogniwa – w ogniwach zastosowanych do modułów LG NeON™2 zarówno strona przednia jak i tylna mają swój udział w wytwarzaniu energii elektrycznej. Wiązka światła odbitego na tylnej stronie ogniw jest tam wchłaniana, zapewniając dodatkową moc.

Pozyskujemy korzystne finansowanie urządzeń do energii odnawialnej dla firm i osób fizycznych – dotyczy inwestycji m.in. w panele fotowoltaiczne i kolektory słoneczne na terenie kujawsko – pomorskiego – kredyt 3%, do 10 lat z umorzeniem, więcej informacji: 

tel +48 606888623, biuro@ekodom.torun.pl