Ogniwa fotowoltaiczne

Ogniwa fotowoltaiczne kujawsko pomorskie. Dla firm i osób fizycznych z finansowaniem. Kompleksowa obsługa. Projekt, montaż serwis ogniw fotowoltaicznych.

ogniwa fotowoltaiczne dla firm kujawsko pomorskieKorzystne finansowanie fotowoltaiki – kredyty z umorzeniem, leasing dla firm.

tel. 606888623, biuro@ekodom.torun.pl

Ogniwa fotowoltaiczne kujawsko – pomorskie

Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne na terenie województwa kujawsko pomorskiego – Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Brodnica, Grudziądz, Inowrocław …

Każda instalacja fotowoltaiczna poprzedzona jest audytem czyli sprawdzeniem możliwości na miejscu inwestycji. Ważna jest moc przyłącza zawarta w umowie z dostawcą energii. Jeżeli w umowie jest np. 8 kW, to instalacja fotowoltaiczna nie może być o większej mocy.

Po uzgodnieniu z klientem mocy instalacji w oparciu o obecne i prognozowane zużycie energii elektrycznej wykonujemy projekt instalacji i po akceptacji i ustaleniu finansowania podpisujemy umowę i przystępujemy do montażu. Nasi instalatorzy posiadają uprawnienia UDT i OZE.

Oferujemy różne formy finansowania, m.in. kredyty i leasing instalacji fotowoltaicznej dla firm na bardzo korzystnych warunkach. Wszelkie formalności związane z pozyskaniem finansowania ogniw fotowoltaicznych wykonujemy bezpłatnie.