Ogrzewanie podłogowe na podczerwień.

Ten system grzewczy to bardzo cienka folia (0,4mm), jej elementem grzejnym jest tkanina, która składa się z mieszaniny włókien węglowych z pastą karbonu. Folie grzewcze na podczerwień zapewniają prawie 100% sprawności i stosuje się je bez problemu jako podstawowe źródło ogrzewania, ale również jako system grzewczy dodatkowy, punktowy (na fragmencie podłogi lub pod wykładziną czy dywanem). Całkowity czas montażu folii grzewczej w 30 metrowym pokoju zajmuje około 3h. To zdecydowanie łatwiejsze i tańsze rozwiązanie w porównaniu z tradycyjnym ogrzewaniem podłogowym. Folie grzewcze można stosować zarówno na etapie budowy jak i w istniejących budynkach.

Bezpieczeństwo folii grzewczych …

Zleciliśmy badanie folii grzewczych na Politechnice Wrocławskiej i mamy odpowiedź na to ważne pytanie.

Czy ogrzewanie podłogowe emitujące podczerwień jest bezpieczne?
Badania potwierdzają, że ogrzewanie na podczerwień jest całkowicie nieszkodliwe!

Ogrzewanie podłogowe na podczerwień zdrowie i komfort

ogrzewanie podłogowe podczerwień folie grzewcze toruń bydgoszcz włoclawek

Ogrzewanie na podczerwień, zwaną energią życia. Zmierzone natężenia pola są porównywalne z polem w otoczeniu typowych urządzeń powszechnego użytku zasilanych z sieci elektroenergetycznej, jak np. suszarka do włosów, czajnik elektryczny, grzejniki elektryczne, termowentylatory itp.

Folie grzewcze to nie tylko tanie ogrzewanie, ale całkowicie bezpieczne dla użytkowników.
ogrzewanie podłogowe na podczerwień toruń bydgoszcz włocławek
Ogrzewanie podłogowe na podczerwień Tanio – Zdrowo – Komfortowo

Zapraszamy do zadawania pytań i przesyłania materiałów do wyceny ogrzewania podłogowego opartego na foliach grzewczych…

kontakt tel. +48 606888623, e-mail: biuro@ekodom.torun.pl

Idealnym uzupełnieniem instalacji opartej na foliach grzewczych są panele fotowoltaiczne do produkcji energii elektrycznej. Więcej na ten temat – Fotowoltaika

Działamy na terenie województwa kujawsko – pomorskiego.

Przykładowe miejscowości: Wąbrzeźno, Brodnica, Świecie, Chełmno, Górzno, Zbiczno, Rypin, Lipno, Kowalewo Pomorskie, Gniewkowo, Solec Kujawski, Wąbrzeźno, Golub – Dobrzyń, Kikół, Turzno, Ciechocinek, Żnin, Strzelno, Inowrocław, Mogilno, Nakło, Tuchola, Grudziądz, Nowe, Jabłonowo Pomorskie.