FOTOWOLTAIKA

DLA DOMU

Sprawdź szczegóły >>

FOTOWOLTAIKA

DLA FIRMY

Sprawdź szczegóły >>

FOTOWOLTAIKA

DLA ROLNIKA

Sprawdź szczegóły >>

Pompy ciepła Toruń tanie komfortowe ogrzewanie

Pompy ciepła Toruń Inowrocław Włocławek kujawsko pomorskie, to komfortowe i tanie ogrzewanie domu lub firmy, ta inwestycja się opłaca!  Zapomnij o paleniu w piecu, kupowaniu opału, kotłownia będzie czysta i pachnąca 🙂  Oferujemy nowoczesne, ekonomiczne i niezawodne pompy ciepła MITSUBISHI, LG, PANASONIC, NIBE, DAIKIN.  Zamów bezpłatną wycenę: tel. +48 606888623

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • powietrzna pompa ciepła Toruń
  • gruntowa pompa ciepła Toruń

Działanie pompy ciepła to odwrotność domowej lodówki, na zasadzie układu zamkniętego. Uproszczony schemat działania pompy ciepła: poprzez czynnik roboczy, który po sprężeniu daje wzrost temperatury, dalej poprzez wymiennik ciepła, ciepło przekazywane jest do układu co i cwu. Idealnym uzupełnieniem pompy ciepła jest instalacja fotowoltaiczna, co daje nam pełną niezależność energetyczną.

Poniżej zalety pomp ciepła powietrze – woda:

  • pompy ciepła generują ciepło i ogrzewają pomieszczenia nawet przy temperaturach zewnętrznych poniżej – 25°C;
  • pompy ciepła oferują wysoki współczynnik wydajności cieplnej (COP) ≥6 i bardzo cichą pracę
  • z powodzeniem współpracują z innymi instalacjami np.  panelami fotowoltaicznymi, kotłami elektrycznymi, olejowymi czy gazowymi
  • w pełni pokrywają zapotrzebowanie cieplne budynku, nie wymagają dodatkowego źródła ciepła
  • pompy ciepła dysponują nowoczesnymi i ergonomicznymi sterownikami, z możliwością ustawienia i programowania czasu ogrzewania, wytwarzania ciepłej wody użytkowej, regulacją powiązaną z pogodą i czytelnym systemem monitoringu pracy pompy.

Pompy ciepła Toruń, Inowrocław, Włocławek. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatne audyty, przygotowujemy bezpłatnie pełną dokumentację do pozyskania finansowania w programie “Czyste Powietrze”

tel. + 48 606888623,   marketing@grupaekosystemy.pl