Panele fotowoltaiczne, Toruń, Bydgoszcz, Włocławek.

Energia elektryczna wyprodukowana  z promieniowania słonecznego może być wykorzystana na własne potrzeby użytkownika. System taki nie jest skomplikowany, a jego typ zależny od korzystania z prądu w  budynku. panele fotowoltaiczne toruń bydgoszcz inowrocław brodnica grudziądz włocławek

 
Prąd zużywany na bieżąco

W przypadku gdy w budynku istnieje ciągłe zapotrzebowanie na energię elektryczną przewyższające moc produkcyjną planowanego systemu fotowoltaicznego, możemy zastosować standardowy inwerter oraz zrezygnować z magazynowania prądu w akumulatorach. Cała wyprodukowana energia może być wykorzystywana na bieżąco w obiekcie, na którym zainstalowane są panele fotowoltaiczne. Doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie inteligentnego urządzenia sterującego dystrybucją prądu z paneli i z sieci na odbiorniki w domu (oświetlenie, lodówka, pralka, telewizor, itp.)

Oferujemy panele fotowoltaiczne renomowanych producentów m.in. SHARP Japan, Q.Cells, LG, Exe, Longi Solar

Oferowane moduły fotowoltaiczne, zapewnią produkcję energii elektrycznej przez minimum 25 lat. Ogniwa wykonane w technologii krystalicznego krzemu gwarantują wysoką sprawność i trwałość. Odporne na śnieg, grad i wiatr.  Aby zestaw fotowoltaiczny pracował wydajnie niezbędny jest prawidłowo dobrany inwerter, montujemy sprawdzone falowniki SMA, FRONIUS i HUAWEI.

Profesjonalny aluminiowy system montażowy, lekki nie obciąży dachu, bezpieczny i trwały. Niezawodna i bezobsługowa praca przez lata. Gwarancja na panele fotowoltaiczne 10 do 30 lat.

Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne dla firm i osób fizycznych.

PANELE FOTOWOLTAICZNE Z FINANSOWANIEM KUJAWSKO – POMORSKIE.

Pozyskujemy korzystne finansowanie urządzeń do energii odnawialnej dla firm i osób fizycznych – dotyczy inwestycji m.in. w panele fotowoltaiczne i kolektory słoneczne na terenie kujawsko – pomorskiego – kredyt 3%, do 10 lat, wszystkie formalności w domu klienta lub online, leasing dla firm, więcej informacji: 

tel +48 606888623, biuro@ekodom.torun.pl

Zastanów się ile energii elektrycznej potrzebujesz, a my dopasujemy optymalny zestaw dla Ciebie!

kallkulacja instalacji fotowoltaicznej toruń bydgoszcz włocławek brodnica tuchola grudziądz chojnice

Panele fotowoltaiczne montujemy m.in. na terenie woj. kujawsko – pomorskiego.

Przykładowe miejscowości: Toruń, Bydgoszcz, Chełmża, Wąbrzeźno, Brodnica, Górzno, Zbiczno, Rypin, Lipno, Kowalewo Pomorskie, Gniewkowo, Solec Kujawski, Wąbrzeźno, Golub – Dobrzyń, Kikół, Turzno, Ciechocinek, Żnin, Strzelno, Rypin, Inowrocław, Mogilno, Szubin, Nakło, TucholaŚwiecie, Chełmno, Grudziądz, Nowe, Jabłonowo Pomorskie, Strzelno, Osielsko, Chojnice, Nakło.