Panele fotowoltaiczne, Toruń, Bydgoszcz, Włocławek.

Energia elektryczna wyprodukowana  z promieniowania słonecznego może być wykorzystana na własne potrzeby użytkownika. System taki nie jest skomplikowany, a jego typ zależny od korzystania z prądu w  budynku. panele fotowoltaiczne toruń bydgoszcz inowrocław brodnica grudziądz włocławek

 
Prąd zużywany na bieżąco

W przypadku gdy w budynku istnieje ciągłe zapotrzebowanie na energię elektryczną przewyższające moc produkcyjną planowanego systemu fotowoltaicznego, możemy zastosować standardowy inwerter oraz zrezygnować z magazynowania prądu w akumulatorach. Cała wyprodukowana energia może być wykorzystywana na bieżąco w obiekcie, na którym zainstalowane są panele fotowoltaiczne. Doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie inteligentnego urządzenia sterującego dystrybucją prądu z paneli i z sieci na odbiorniki w domu (oświetlenie, lodówka, pralka, telewizor, itp.)

Oferujemy zestawy fotowoltaiczne renomowanych producentów m.in. SHARP Japan, Q.Cells, LG

Oferowane moduły fotowoltaiczne, zapewnią produkcję energii elektrycznej przez minimum 25 lat. Ogniwa wykonane w technologii krystalicznego krzemu gwarantują wysoką sprawność i trwałość. Odporne na śnieg, grad i wiatr.  Aby zestaw fotowoltaiczny pracował wydajnie niezbędny jest prawidłowo dobrany inwerter, montujemy sprawdzone falowniki SMA, FRONIUS i HUAWEI.

Profesjonalny aluminiowy system montażowy, lekki nie obciąży dachu, bezpieczny i trwały. Niezawodna i bezobsługowa praca przez lata. Gwarancja na panele fotowoltaiczne 10 do 30 lat.

Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne dla firm i osób fizycznych.

PANELE FOTOWOLTAICZNE Z FINANSOWANIEM KUJAWSKO – POMORSKIE.

Pozyskujemy korzystne finansowanie urządzeń do energii odnawialnej dla firm i osób fizycznych – dotyczy inwestycji m.in. w panele fotowoltaiczne i kolektory słoneczne na terenie kujawsko – pomorskiego – kredyt 3%, do 10 lat z umorzeniem, więcej informacji: 

tel +48 606888623, biuro@ekodom.torun.pl

Zastanów się ile energii elektrycznej potrzebujesz, a my dopasujemy optymalny zestaw dla Ciebie!

kallkulacja instalacji fotowoltaicznej toruń bydgoszcz włocławek brodnica tuchola grudziądz chojnice

Panele fotowoltaiczne montujemy m.in. na terenie woj. kujawsko – pomorskiego.

Przykładowe miejscowości: Toruń, Bydgoszcz, Chełmża, Wąbrzeźno, Brodnica, Górzno, Zbiczno, Rypin, Lipno, Kowalewo Pomorskie, Gniewkowo, Solec Kujawski, Wąbrzeźno, Golub – Dobrzyń, Kikół, Turzno, Ciechocinek, Żnin, Strzelno, Rypin, Inowrocław, Mogilno, Szubin, Nakło, TucholaŚwiecie, Chełmno, Grudziądz, Nowe, Jabłonowo Pomorskie, Strzelno, Osielsko, Chojnice, Nakło.