Fotowoltaika Toruń montaż panele fotowoltaiczne kujawsko pomorskie

Dysponujemy dużym potencjałem – ofertę kierujemy do osób fizycznych i klientów instytucjonalnych z całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Instalacje Fotowoltaiczne Toruń montaż finansowanie dotacje

Fotowoltaika Toruń montaż. Zapewne otrzymaliście Państwo już niejedną ofertę na montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej i mamy świadomość dość szerokiej oferty. Jeżeli nie zapadła jeszcze konkretna decyzja dotycząca montażu, zachęcamy do skorzystania z naszego doświadczenia. W obecnych trudnych czasach jest to najlepiej spłacająca się inwestycja, chociażby ze względu na dość znaczne podwyżki cen energii elektrycznej. Wszystkie symulatory wskazują na bardzo szybką amortyzacje zakupu instalacji fotowoltaicznej, w przypadku firm 2-3 lata, osoby fizyczne 3-4 lata. Kolejny nabór programu Mój Prąd i nabór ciągły w programie Czyste Powietrze przy zakupie z pompą ciepła daje dużo możliwości. Poza wysokimi dotacjami istotne jest korzystne finansowanie w kredycie bez wychodzenia z domu.

Nie bez wpływu na Państwa decyzję powinna być bardzo długo żywotność komponentów i gwarancje – panele fotowoltaiczne do 30 lat, falowniki 12 lat i więcej.

Nie zwlekaj i zainwestuj w nowoczesny zestaw fotowoltaiczny
Fotowoltaika Toruń montaż kujawsko pomorskie i okolice
Zadzwoń + 48 606888623 lub wyślij sms “wycena”

Fotowoltaika w Toruniu szybki montaż, certyfikaty, fachowo…

Ze względu na bogate portfolio i wieloletnie doświadczenie w branży OZE zachęcamy do naszej oferty fotowoltaika Toruń, dzięki temu gwarantujemy solidność obsługi od a do z:

  • Darmowy, fachowy audyt energetyczny wykonany przez pracownika z uprawnieniami, kosztorys  instalacji fotowoltaicznej zgodnej z zapotrzebowaniem energetycznym klienta.
  • Montaż elektrowni fotowoltaicznej dostosowany do przeprowadzonej wizji lokalnej.
  • Przygotowanie i wysyłka dokumentów do operatora energetycznego, w celu przyłączenia mikroinstalacji.
  • Skompletowanie zestawu dokumentów do pozyskania kredytu lub dotacji.

Sprawdzone komponenty, falowniki i panele fotowoltaiczne z wieloletnimi gwarancjami.

Dzięki praktycznej wiedzy instalacje fotowoltaiczne montujemy  z najlepszych jakościowo, markowych i wydajnych elementów. Bardzo istotne przy wyborze jest bezpieczeństwo, wytrzymałość i bezawaryjność. Wszystkie komponenty posiadają certyfikat TUV. Korzystamy z takich marek, jak:

PANELE FOTOWOLTAICZNE:

● TRINA SOLAR
● JINKO SOLAR
● LONGI SOLAR
● SUNLINK
● VIESSMANN

INWERTERY:

● FRONIUS
● FOXESS
● HUAWEI
● SOLAR EDGE

Wybrane realizacje instalacji fotowoltaicznych Toruń i okolice:

Tak jak już wspominaliśmy wcześniej montaż fotowoltaiki oferujemy na terenie miasta Torunia, miast ościennych i  w całym województwie Kujawsko-Pomorskim. Możemy poszczycić się bardzo pozytywnymi opiniami klientów i dużą liczbą poleceń, co stanowi dla nas wyraz dużego zaufania i satysfakcji.