Fotowoltaika Toruń

Poniższa oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i klientów instytucjonalnych z całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Instalacje Fotowoltaiczne Toruń

Inwestycja w indywidualną elektrownię fotowoltaiczną to w dzisiejszych czasach to bardzo rozsądny pomysł. Regularne podwyżki cen prądu to niestety pewna przyszłość, a dzięki produkcji własnej energii elektrycznej gwarantujemy sobie jej stałą cenę. Dodatkowo należy podkreślić fakt, że poszczególne elementy używane do montażu instalacji fotowoltaicznej są coraz lepszej jakości i osiągają większą wydajność. Gwarantują wysokiej jakości pracę i efekty przez minimum 25 lat. Przy aktualnym koszcie instalacji fotowoltaicznej i cenie energii, szacowany zwrot z inwestycji wynosi jedynie 4-5 lat, zapewniając komfort w postaci
darmowego prądu przez kilkadziesiąt lat!

Rozważając zakup instalacji fotowoltaicznej, nie należy zapominać o równie ważnym aspekcie, jakim jest inwestycja w ekologię. Zakładając panele fotowoltaiczne, chronimy nasze środowisko naturalne i czyste powietrze dla przyszłych pokoleń.

Nie zwlekaj i zainwestuj w nowoczesny zestaw fotowoltaiczny
Fotowoltaika Toruń i okolice
Zadzwoń + 48 606888623 lub wyślij sms “wycena”

Kompleksowa oferta fotowoltaiki w Toruniu

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz wieloma zadowolonymi klientami. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pewność profesjonalnej obsługi całego procesu inwestycyjnego:

  • Bezpłatny profesjonalny audyt energetyczny oraz wycena instalacji fotowoltaicznej dopasowanej optymalnie do nieruchomości.
  • Kompletny, szybki i precyzyjny montaż elektrowni fotowoltaicznej zgodnie z opracowanym projektem
  • Nadzór nad całym procesem oraz formalnościami związanymi z odbiorem instalacji fotowoltaicznej przez operatora energetycznego
  • Przygotowanie niezbędnych do otrzymania dotacji, kredytu lub leasingu wniosków

Wyłącznie najlepsze komponenty

Nasze instalacje fotowoltaiczne budujemy wyłącznie z najlepszych jakościowo i wysoce efektywnych elementów, szczególną uwagę przykładając do wytrzymałości, zaawansowania technologicznego i bezawaryjności paneli oraz inwerterów. Korzystamy z takich marek, jak:

PANELE FOTOWOLTAICZNE:

● SHARP
● LG
● LONGI SOLAR
● EXE
● JINKO SOLAR

INWERTERY:

● FRONIUS
● SMA
● HUAWEI
● SOLAR EDGE

Przykładowe realizacje instalacji fotowoltaicznych:

Oferujemy sprzedaż i montaż paneli słonecznych w całym województwie Kujawsko-Pomorskim, także na terenie Torunia i okolic! Nasz zespół to doświadczeni monterzy, ale także wykwalifikowani projektanci i specjaliści zajmujący się dotacjami, które należą Ci się w związku z montażem instalacji fotowoltaicznych!