Fotowoltaika Grudziądz Jabłonowo

Zielona energia elektryczna  ze słońca to najtrafniejszy wydatek na dziś, ponieważ cena prądu dystrybuowanego przez operatorów energetycznych będzie regularnie wzrastać. Tak więc zabezpiecz się na przyszłość i z naszą pomocą wybuduj swoja prywatną elektrownię słoneczną. Fotowoltaika Grudziądz, Jabłonowo, Wąbrzeźno. Pomożesz matce Ziemi, a korzystając z zielonej energii, wpłyniesz na poprawę środowiska naturalnego, zdecydowanie lepszą jakość powietrza.

Instalacje fotowoltaiczne Grudziądz Jabłonowo Wąbrzeźno Łasin

Czas spłaty wydanych środków na fotowoltaikę to około 3-4 lata, do tego relatywnie długie okresy gwarancyjne paneli fotowoltaicznych i inwerterów (30/12 lat). Inwestycja w mikroinstalację fotowoltaiczną obarczona jest niewielkim ryzykiem, natomiast daje szereg wymiernych korzyści – własna energia elektryczna, zasilanie mimo wyłączeń prądu (zestawy z magazynem energii), bezpieczeństwo.  Nie sposób pominąć istotne dotacje od 6.000 do nawet 26.000 złotych przy kompletnym zestawie – fotowoltaika – magazyn energii – ems (system zarządzania energią).

Decydując się na wydanie niemałych środków warto zlecić to zadanie profesjonalnej firmie z doświadczeniem i ugruntowanej pozycji na rynku. Grupa Eko Systemy to ponad 1000 zamontowanych i działających instalacji fotowoltaicznych od 2014 roku – na domach prywatnych, budynkach firmowych, instytucjonalnych, stacjach paliw znanych koncernów itp. Jako zaufany kontrahent mamy zawarte umowy z bankami i leasingodawcami, pozyskamy dla Państwa tani kredyt, leasing, zajmiemy się całą procedurą wraz z dotacją. po montażu oczywiście przygotujemy niezbędną dokumentację i zgłosimy mikroinstalacje do operatora w celu przyłączenia do sieci.

Nasza firma zapewnia własne doświadczone ekipy instalatorskie pracownicy, co daje pewność, że  fachowcy szybko i sprawnie wykonają każde zlecenie.

Zgodnie z formułą naszego działania instalacje fotowoltaiczne montujemy dla każdego klienta – osoba fizyczna, firma, rolnik, instytucja. Każda instalacja to wcześniejszy audyt i uzgodnienia na każdym etapie.

 

Nie zwlekaj! Zainwestuj swoje pieniądze w zieloną energię!
Fotowoltaika Grudziądz Jabłonowo Wabrzeźno kujawsko pomorskie i okolice
Zadzwoń + 48 606888623 lub wyślij sms “wycena”

Dobry sprzęt jakościowe komponenty, fotowoltaika Grudziądz na lata !

Nasza firma to doświadczony i ceniony instalator, dzięki temu nasz klient może być spokojny o jakość wykonania i profesjonalizm. Możemy pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami, zarówno od klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.
Od naszych dostawców komponentów wymagamy tego co najlepsze, dlatego współpracujemy tylko z tymi, którzy spełniają nasze oczekiwania. Budowane przez nas instalacje fotowoltaiczne to pierwsza liga.

PANELE FOTOWOLTAICZNE:

● VIESSMANN
● SUNLINK
● LONGI SOLAR
● TRINA SOLAR
● JINKO SOLAR

INWERTERY:

● FRONIUS
● FOXESS
● HUAWEI
● SOLAR EDGE

Przykładowe realizacje instalacji fotowoltaicznych:

Oferujemy sprzedaż i montaż paneli słonecznych w województwie Kujawsko-Pomorskim, także na terenie Grudziądza i okolic! Pamiętaj, że nasz zespół to doświadczeni monterzy, ale także wykwalifikowani projektanci i specjaliści zajmujący się dotacjami, które należą Ci się w związku z montażem instalacji fotowoltaicznych!