Fotowoltaika Grudziądz

Darmowa energia elektryczna pochodząca ze słońca to zdecydowanie najlepsza inwestycja na nadchodzące lata. Dlaczego? Dlatego, że to już pewne, iż cena prądu dystrybuowanego przez operatorów energetycznych będzie regularnie wzrastać. Tak więc zabezpiecz się na przyszłość i z naszą pomocą wybuduj swoja prywatną elektrownię słoneczną. Przysłużysz się także bardzo klimatowi. Korzystając z tzw. zielonej energii słonecznej, wpłyniesz pozytywnie na ochronę środowiska naturalnego, a przede wszystkim pomożesz poprawiać jakość powietrza.

Instalacje fotowoltaiczne Grudziądz

Czy wiesz, że aktualnie zwrot z inwestycji w fotowoltaikę wynosi 4-5 lat? Gwarancja producentów paneli to minimum 25 lat efektywnej pracy, a co za tym idzie całkowicie darmowego prądu dla Ciebie i Twojej rodziny. Dodatkowo czekają na Ciebie atrakcyjne lokalne i krajowe programy dotacyjne.

Nasza firma pomoże Ci bezproblemowo przejść przez cały proces związany z formalnościami i montażem. Przygotujemy bezpłatny projekt instalacji fotowoltaicznej, wszelkie niezbędne dokumenty potrzebne do uzyskania finansowania oraz wnioski o dotację. Z nami zrobisz to wszystko bez wychodzenia z domu!

Nasi instalatorzy to doświadczeni pracownicy, którzy szybko i profesjonalnie wykonują montaż nawet w ciągu 1 dnia. Na sam koniec wesprzemy Cię w odbiorze instalacji fotowoltaicznej przez operatora energetycznego, łącznie z dopełnieniem wszelkich niezbędnych formalności.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, firm oraz rolników.

Nie zwlekaj! Zainwestuj swoje pieniądze w zieloną energię!
Fotowoltaika Grudziądz i okolice
Zadzwoń + 48 606888623 lub wyślij sms “wycena”

Zawsze tylko najwyższej jakości komponenty!

Jesteśmy doświadczonym i cenionym partnerem biznesowym. Naszym celem nadrzędnym jest profesjonalizm i zadowolenie Klienta. Dzięki temu możemy pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami, zarówno od klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.
Tego samego wymagamy od naszych dostawców komponentów, dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi. Budowane przez nas instalacje fotowoltaiczne powstają z najlepszych na rynku elementów.

Aktualnie współpracujemy z:

PANELE FOTOWOLTAICZNE:

● SHARP
● LG
● LONGI SOLAR
● EXE
● JINKO SOLAR

INWERTERY:

● FRONIUS
● SMA
● HUAWEI
● SOLAR EDGE

Przykładowe realizacje instalacji fotowoltaicznych:

Oferujemy sprzedaż i montaż paneli słonecznych w województwie Kujawsko-Pomorskim, także na terenie Grudziądza i okolic! Pamiętaj, że nasz zespół to doświadczeni monterzy, ale także wykwalifikowani projektanci i specjaliści zajmujący się dotacjami, które należą Ci się w związku z montażem instalacji fotowoltaicznych!