Odnawialne źródła energii

Fotowoltaika, Magazyny Energii, Pompy Ciepła

Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Brodnica, Inowrocław, Włocławek

Odnawialne źródła energii

Fotowoltaika, Pompy Ciepła

Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Inowrocław, Włocławek

Odnawialne źródła energii

Fotowoltaika, Pompy Ciepła

Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Inowrocław, Włocławek

Fotowoltaika dla domu Toruń, Bydgoszcz, Włocławek

Fotowoltaika dla domu Toruń Bydgoszcz Włocławek.  Instalacje fotowoltaiczne generują obecnie energię elektryczną na pełne zapotrzebowanie gospodarstwa domowego. Oferujemy kompleksową obsługę – projekt, finansowanie, montaż. Bezpłatny audyt i wizja lokalna, uzgodnienie z inwestorem układu paneli i lokalizacji urządzeń przed każdym montażem instalacji. Każdy instalator posiada wymagane uprawnienia.

Przygotowujemy bezpłatnie dokumentację do pozyskania finansowania, tani kredyt w 15 minut (wszystkie formalności w domu klienta). Po montażu zgłaszamy w imieniu klienta przyłączenie instalacji do sieci.

Fotowoltaika dla domu Toruń Bydgoszcz Włocławek

Najważniejsze zalety wskazujemy poniżej, przekonaj się, że to rozwiązanie właśnie dla Twojego domu.fotowoltaika dla domu Toruń, bydgoszcz włocławek panele fotowoltaiczne

  • Odczuwalne obniżenie rachunków za energię elektryczną 70-80% w skali roku.
  • Magazynowania energii u operatora energetycznego do wykorzystania w czasie kiedy nie ma produkcji, korzystny system upustów, tzw. netmetering.
  • Darmowa prąd elektryczny na własne potrzeby – instalacja fotowoltaiczna zaprogramowana jest tak, aby w pierwszej kolejności korzystać z energii słonecznej, a tylko gdy nie ma produkcji – płacimy za energię u dotychczasowego dostawcy.
  • Szybki spłata inwestycji w fotowoltaikę.
  • Bezpieczeństwo stałej ceny energii, posiadacz instalacji fotowoltaicznej staje się niezależny energetycznie, samowystarczalny, wzrost cen energii już nie dotyczy.
  • Zabezpieczenie na przyszłość, po przejściu na emeryturę – rachunki za prąd mogą okazać się okazać się istotną pozycją w domowym budżecie.
  • Instalacja fotowoltaiczna jest w 100% bezobsługowa – prąd produkuje się bez żadnej ingerencji, fotowoltaika nie wymaga przeglądów.
  • Ekologia i zdrowie bliskich – systemy fotowoltaiczne generują 91% mniej szkodliwego dwutlenku węgla (CO2) niż gaz ziemny i o 96% mniej niż elektrownie węglowe.

Przykładowe instalacje wykonane przez naszą firmę w zakładce – Wybrane realizacje

Fotowoltaika dla domu Toruń, Bydgoszcz, Włocławek

Kontakt: marketing@grupaekosystemy.pl, tel. +48 606888623

Uzyskaj darmową wycenę!