FOTOWOLTAIKA

DLA DOMU

Sprawdź szczegóły >>

FOTOWOLTAIKA

DLA FIRMY

Sprawdź szczegóły >>

FOTOWOLTAIKA

DLA ROLNICTWA

Sprawdź szczegóły >>

Fotowoltaika dla domu Toruń, Bydgoszcz, Włocławek

Instalacje fotowoltaiczne generują obecnie energię elektryczną na pełne zapotrzebowanie gospodarstwa domowego. Oferujemy kompleksową obsługę – projekt, finansowanie, montaż. Przygotowujemy bezpłatnie dokumentację do pozyskania finansowania (wszystkie formalności w domu klienta) i przyłączenia instalacji do sieci.

Fotowoltaika dla domu Toruń Bydgoszcz Włocławek

Najważniejsze zalety wskazujemy poniżej, przekonaj się, że to rozwiązanie właśnie dla Twojego domu.fotowoltaika dla domu Toruń, bydgoszcz włocławek solary

  • Odczuwalne obniżenie rachunków za energię elektryczną 70-80% w skali roku.
  • Magazynowania energii u operatora energetycznego do wykorzystania w czasie kiedy nie ma produkcji, korzystny system upustów, tzw. netmetering.
  • Darmowa prąd elektryczny na własne potrzeby – instalacja fotowoltaiczna zaprogramowana jest tak, aby w pierwszej kolejności korzystać z energii słonecznej, a tylko gdy nie ma produkcji – płacimy za energię u dotychczasowego dostawcy.
  • Szybki spłata inwestycji w fotowoltaikę.
  • Bezpieczeństwo stałej ceny energii, posiadacz instalacji fotowoltaicznej staje się niezależny energetycznie, samowystarczalny, wzrost cen energii już nie dotyczy.
  • Zabezpieczenie na przyszłość, po przejściu na emeryturę – rachunki za prąd mogą okazać się okazać się istotną pozycją w domowym budżecie.
  • Instalacja fotowoltaiczna jest w 100% bezobsługowa – prąd produkuje się bez żadnej ingerencji, fotowoltaika nie wymaga przeglądów.
  • Ekologia i zdrowie bliskich – systemy fotowoltaiczne generują 91% mniej szkodliwego dwutlenku węgla (CO2) niż gaz ziemny i o 96% mniej niż elektrownie węglowe.

Przykładowe instalacje wykonane przez naszą firmę w zakładce – Wybrane realizacje

Fotowoltaika dla domu Toruń, Bydgoszcz, Włocławek

Kontakt: marketing@grupaekosystemy.pl, tel. +48 606888623

Uzyskaj darmową wycenę!

 

Jestem zainteresowany: