Odnawialne źródła energii

Fotowoltaika, Pompy Ciepła

Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Inowrocław, Włocławek

Odnawialne źródła energii

Fotowoltaika, Pompy Ciepła

Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Inowrocław, Włocławek

Odnawialne źródła energii

Fotowoltaika, Pompy Ciepła

Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Inowrocław, Włocławek

Pompy ciepła Bydgoszcz tanie komfortowe ogrzewanie

Pompy ciepła Bydgoszcz Inowrocław Nakło, Szubin, Tuchola kujawsko pomorskie, to komfortowe i tanie ogrzewanie domu lub firmy, ta inwestycja się opłaca!  Oferujemy nowoczesne, ekonomiczne i niezawodne pompy ciepła MITSUBISHI, LG, PANASONIC, NIBE, DAIKIN.  Zamów bezpłatną wycenę: tel. +48 606888623

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • powietrzna pompa ciepła Bydgoszcz
  • gruntowa pompa ciepła Bydgoszcz

pompa ciepła bydgoszcz nakło szubin tucholaOgrzewanie pompą ciepła to same korzyści i zalety dla Ciebie i  Twojego domu. To czyste ekologiczne źródło energii wykorzystuje otaczające powietrze lub energię cieplną z gruntu. Działanie pompy ciepła to odwrotność domowej lodówki, oparte jest na układzie zamkniętym.   Idealnym uzupełnieniem pompy ciepła jest instalacja fotowoltaiczna, co daje nam pełną niezależność energetyczną.

Poniżej zalety pomp ciepła:

  • pompy ciepła generują ciepło i ogrzewają pomieszczenia nawet przy temperaturach zewnętrznych poniżej – 25°C;
  • pompy ciepła oferują wysoki współczynnik wydajności cieplnej (COP) ≥6 i bardzo cichą pracę
  • z powodzeniem współpracują z innymi instalacjami np.  panelami fotowoltaicznymi, kotłami elektrycznymi, olejowymi czy gazowymi
  • w pełni pokrywają zapotrzebowanie cieplne budynku, nie wymagają dodatkowego źródła ciepła
  • pompy ciepła dysponują nowoczesnymi i ergonomicznymi sterownikami, z możliwością ustawienia i programowania czasu ogrzewania, wytwarzania ciepłej wody użytkowej, regulacją powiązaną z pogodą i czytelnym systemem monitoringu pracy pompy.

Dzięki współczynnikowi wydajności cieplnej  COP ≥6  z jednego kilowata energii elektrycznej uzyskujemy 6 kilowatów energii grzewczej. Daje to wymierne korzyści w obniżeniu kosztów ogrzewania domu i pozyskiwanie ciepłej wody użytkowej. Pompa ciepła daje komfort ogrzewania nie musisz palić w piecu, pamiętać o uzupełnieniu opału, czyszczeniu pieca, użytkowanie pompy jest czyste, ciche i całkowicie bezobsługowe.

Dzięki dotacji i systemowi kredytowania pompa ciepła jest dostępna dla każdej rodziny.

Pompy ciepła Bydgoszcz, Nakło, Szubin, Tuchola. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatne audyty, przygotowujemy bezpłatnie pełną dokumentację do pozyskania finansowania w programie „Czyste Powietrze”

tel. + 48 606888623,   marketing@grupaekosystemy.pl