FOTOWOLTAIKA

DLA DOMU

Sprawdź szczegóły >>

FOTOWOLTAIKA

DLA FIRMY

Sprawdź szczegóły >>

FOTOWOLTAIKA

DLA ROLNIKA

Sprawdź szczegóły >>

Pompy ciepła Bydgoszcz tanie komfortowe ogrzewanie

Pompy ciepła Bydgoszcz Inowrocław Nakło, Szubin, Tuchola kujawsko pomorskie, to komfortowe i tanie ogrzewanie domu lub firmy, ta inwestycja się opłaca!  Oferujemy nowoczesne, ekonomiczne i niezawodne pompy ciepła MITSUBISHI, LG, PANASONIC, NIBE, DAIKIN.  Zamów bezpłatną wycenę: tel. +48 606888623

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • powietrzna pompa ciepła Bydgoszcz
  • gruntowa pompa ciepła Bydgoszcz

pompa ciepła bydgoszcz nakło szubin tucholaOgrzewanie pompą ciepła to same korzyści i zalety dla Ciebie i  Twojego domu. To czyste ekologiczne źródło energii wykorzystuje otaczające powietrze lub energię cieplną z gruntu. Działanie pompy ciepła to odwrotność domowej lodówki, oparte jest na układzie zamkniętym.   Idealnym uzupełnieniem pompy ciepła jest instalacja fotowoltaiczna, co daje nam pełną niezależność energetyczną.

Poniżej zalety pomp ciepła:

  • pompy ciepła generują ciepło i ogrzewają pomieszczenia nawet przy temperaturach zewnętrznych poniżej – 25°C;
  • pompy ciepła oferują wysoki współczynnik wydajności cieplnej (COP) ≥6 i bardzo cichą pracę
  • z powodzeniem współpracują z innymi instalacjami np.  panelami fotowoltaicznymi, kotłami elektrycznymi, olejowymi czy gazowymi
  • w pełni pokrywają zapotrzebowanie cieplne budynku, nie wymagają dodatkowego źródła ciepła
  • pompy ciepła dysponują nowoczesnymi i ergonomicznymi sterownikami, z możliwością ustawienia i programowania czasu ogrzewania, wytwarzania ciepłej wody użytkowej, regulacją powiązaną z pogodą i czytelnym systemem monitoringu pracy pompy.

Dzięki współczynnikowi wydajności cieplnej  COP ≥6  z jednego kilowata energii elektrycznej uzyskujemy 6 kilowatów energii grzewczej. Daje to wymierne korzyści w obniżeniu kosztów ogrzewania domu i pozyskiwanie ciepłej wody użytkowej. Pompa ciepła daje komfort ogrzewania nie musisz palić w piecu, pamiętać o uzupełnieniu opału, czyszczeniu pieca, użytkowanie pompy jest czyste, ciche i całkowicie bezobsługowe.

Dzięki dotacji i systemowi kredytowania pompa ciepła jest dostępna dla każdej rodziny.

Pompy ciepła Bydgoszcz, Nakło, Szubin, Tuchola. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatne audyty, przygotowujemy bezpłatnie pełną dokumentację do pozyskania finansowania w programie “Czyste Powietrze”

tel. + 48 606888623,   marketing@grupaekosystemy.pl