Fotowoltaika Inowrocław, Szubin. Zestaw fotowoltaiczny dla Twojego domu. Zadzwoń lub wyśli sms +48 606888623

Kompleksowa obsługa – projekt montaż serwis dla domu lub firmy. Instalacje fotowoltaiczne zyskują coraz większą popularność dzięki korzystnemu finansowaniu i dotacjom, rata już od 195 zł, bez wkładu własnego.
fotowoltaika, inowrocław, szubin, kujawsko pomorskieFinansowanie urządzeń do pozyskiwania energii odnawialnej – dotyczy inwestycji m.in. w panele fotowoltaiczne i kolektory słoneczne – kredyt 3%, do 10 lat , więcej informacji w zakładce – kontakt
Przygotujemy cały projekt instalacji fotowoltaicznej z uwględnieniem zapotrzebowania na energię, lokalizacji inwestycji, możliwości technicznych budynku oraz typu instalacji. Po zebraniu niezbędnych informacji i wykonaniu projektu, przygotowujemy formalności niezbędne do złożenia wniosku i otrzymania dotacji lub kredytu bankowego. Po uzyskaniu finansowania inwestycji przystępujemy do realizacji – Inowrocław, Szubin kujawsko – pomorskie.
W zależności od mocy i rodzaju zestawu fotowoltaicznego montaż trwa co najmniej 1 dzień. Po uzgodnieniu ustalamy dogodny termin i dostarczamy sprzęt do instalacji. Montaż wykonywany jest zgodnie z projektem i ustaleniami. Nadzorujemy cały proces związany z odbiorem instalacji fotowoltaicznej przez operatora energetycznego i uczestniczymy we wszelkich formalnościach.

Fotowoltaika Inowrocław, Szubin zacznij oszczędzać …

Dzięki tej procedurze każdy może stać się właścicielem elektrowni słonecznej wytwarzającej czystą, zieloną energię. Oszczędzać czas, pieniądze i środowisko. Przejąc kontrolę nad wykorzystywaniem i kosztami produkowanej energii elektrycznej. Elektrownia w oparciu o fotowoltaikę będzie działać wydajnie co najmniej 25 lat.

Zapraszamy do zadawania pytań i przesyłania materiałów do wyceny zestawu – kontakt

tel. +48 606888623 e-mail: marketing@grupaekosystemy.pl

fotowoltaika, inowrocław, szubin, kujawsko pomorskie

Panele, elektrownie fotowoltaiczne montujemy m.in. na terenie woj. kujawsko – pomorskiego.

Przykładowe miejscowości: Wąbrzeźno, Brodnica, Górzno, Zbiczno, Rypin, Lipno, Kowalewo Pomorskie, Gniewkowo, Solec Kujawski, Wąbrzeźno, Golub – Dobrzyń, Kikół, Turzno, Ciechocinek, Żnin, Strzelno, Inowrocław, Mogilno, Chełmża, Nakło, Tuchola, Grudziądz, Nowe, Mogilno, Stolno.