Fotowoltaika Brodnica Górzno Zbiczno

Zachęcamy Państwa do inwestycji w mikroinstalację  fotowoltaiczną i magazyn energii świadczymy usługi dla domów mieszkalnych oraz biznesu z województwa kujawsko-pomorskiego.

Instalacje fotowoltaiczne Brodnica Górzno Zbiczno powiat Brodnicki

fotowoltaika brodnica

Fotowoltaika Brodnica Górzno, w dobie szalejących podwyżek cen energii to najlepsza inwestycja, dlatego też wytwarzanie energii elektrycznej z własnej instalacji fotowoltaicznej zapewnia  niezależność od zewnętrznego dostawcy energii. Proponowanym uzupełnieniem jest magazyn energii i pompa ciepła. produkty te znajdziecie Państwo w naszej ofercie.  W połączeniu z wybraną dotacją tego rodzaju inwestycja spłaca sie w 3-4 lata, sugerujemy, że podejmując współpracę z nami macie Państwo gwarancje kompleksowej fachowej obsługi firmy działającej na rynku OZE od 2012 roku. Komponenty instalacji fotowoltaicznej są długowieczne, gwarancja na panele fotowoltaiczne  to 25-30 lat, falownik (inwerter) 10-12 lat. Ubocznym efektem poczynionych działań jest ochrona środowiska. Fotowoltaika Brodnica Górzno i kujawsko-pomorskie to unikalny region ze względu warunki przyrodnicze, warty zadbania dla przyszłych pokoleń, dzięki fotowoltaika Brodnica, Górzno.

Zainwestuj w fotowoltaikę, bezpieczeństwo energetyczne i oszczędzaj!
Fotowoltaika Brodnica Górzno kujawsko pomorskie
Zadzwoń + 48 606888623 lub wyślij sms “wycena”

Fotowoltaika, magazyn energii od firmy z długoletnim doświadczeniem.

Doświadczenie dzięki wieloletniej obecności na rynku energii odnawialnej to nasz zdecydowany atut. Naszą zasadą jest pełne wsparcie klienta od zawarcia umowy, po montaż i pozyskanie dotacji.

Instalacja fotowoltaiczna wymaga dogłębnej analizy zapotrzebowania budynku na energię elektryczną, warunki techniczne i sposób montażu – dach płaski, skośny, grunt. Realizacja zaplanowanych działań odbywa się po akceptacji ustaleń inwestora, przepisów ppoż i bhp. Pozostałe po montażu formalności – uruchomienie instalacji, przesłanie dokumentów do operatora w celu przyłączenia mikroinstalacji to zadanie, które wykonujemy w imieniu klienta bezpłatnie.

Rynek OZE stale się rozwija, nie pozostajemy w tyle, uczestniczymy w szkoleniach, śledzimy trendy, nowe technologie. Intensywnie wdrażamy fotowoltaikę z magazynami energii, dla zwiększenia autokonsumpcji i bezpieczeństwo w przypadku braku zasilania z sieci.  Mamy ofertę dla klienta tzw budżetowego, ze średniej półki jak również dla inwestora bardzo wymagającego.

PANELE FOTOWOLTAICZNE:

● VIESSMANN
● JINKO SOLAR
● LONGI SOLAR
● TRINA SOLAR
● SUNLINK

INWERTERY:

● FRONIUS
● FOXESS
● HUAWEI
● SOLAR EDGE

Przykładowe realizacje instalacji fotowoltaicznych:

Oferujemy sprzedaż i montaż paneli fotowoltaicznych w województwie Kujawsko-Pomorskim, także na terenie Brodnicy, Górzna i okolic! Nasza ekipa  monterska to fachowcy, a na zapleczu także sprawdzeni projektanci i doradcy zajmujący się dotacjami, które pozyskujemy dla naszych klientów!