Fotowoltaika Rypin, Lipno, Kikół. Zestaw fotowoltaiczny dla Twojego domu, Twojej firmy, Twojego gospodarstwa. Tania energia to przeszłość…

Zadzwoń tel. +48 606888623   Napisz: marketing@grupaekosystemy.pl     
Zamontujemy instalację, zgłosimy i podłączymy do sieci, pozyskamy dotację. Oszczędzaj i płać mniej za energię elektryczną. Korzystaj z własnej elektrowni – z nami pozyskasz bardzo korzystne finansowanie na energii odnawialną. Wszystkie formalności bez wychodzenia z domu.
Oszczędzaj i płać mniej za energię elektryczną. Korzystaj z własnej elektrowni fotowoltaicznej już dziś nie czekaj, zamów bezpłatny audyt i ciesz się własną energią. Oferujemy również pompy ciepła z dotacją Czyste Powietrze. Fotowoltaika + magazyn energii + pompa ciepła – dotacja Mój Prąd

Fotowoltaika Rypin, Lipno, Kikół  Twoja tania energia Pompy ciepła

Przygotujemy cały projekt instalacji fotowoltaicznej z uwzględnieniem zapotrzebowania na energię, lokalizacji inwestycji, możliwości technicznych budynku oraz typu instalacji.
Po zebraniu niezbędnych informacji i wykonaniu projektu, przygotowujemy formalności niezbędne do złożenia wniosku i otrzymania dotacji lub kredytu bankowego.
Po uzyskaniu finansowania inwestycji przystępujemy do realizacji instalacji fotofotowoltaika rypin lipno kikól panele fotowoltaicznewoltaicznej – Rypin, Lipno, Kikół, kujawsko – pomorskie.
W zależności od mocy i rodzaju zestawu fotowoltaicznego montaż trwa co najmniej 1 dzień. Po uzgodnieniu ustalamy dogodny termin i dostarczamy sprzęt do instalacji. Montaż wykonywany jest zgodnie z projektem i ustaleniami. Nadzorujemy cały proces związany z odbiorem instalacji fotowoltaicznej przez operatora energetycznego i uczestniczymy we wszelkich formalnościach.

Instalacje fotowoltaiczne Rypin, Lipno, Kikół panele fotowoltaiczne

Każdy może stać się właścicielem elektrowni słonecznej wytwarzającej czystą, zieloną energię. Oszczędzać czas, pieniądze i środowisko. Przejąc kontrolę nad wykorzystywaniem i kosztami produkowanej energii elektrycznej. Elektrownia w oparciu o fotowoltaikę będzie działać wydajnie co najmniej 25 lat.

Fotowoltaika Rypin, Lipno, Kikół. Zapraszamy do zadawania pytań i przesyłania materiałów do wyceny zestawu – kontakt

tel. +48 606888623, e-mail: marketing@grupaekosystemy.pl

Panele fotowoltaiczne montujemy m.in. na terenie woj. kujawsko – pomorskiego.

Przykładowe miejscowości: Chełmża, Wąbrzeźno, Brodnica, Górzno, Zbiczno, Kowalewo Pomorskie, Rypin, Lipno, Gniewkowo, Solec Kujawski, Wąbrzeźno, Golub – Dobrzyń, Kikół, Turzno, Ciechocinek, Żnin, Strzelno, Inowrocław, Mogilno, Nakło, Tuchola, Szubin ...