Fotowoltaika Kowalewo, Turzno, Golub Dobrzyń. Zestaw fotowoltaiczny dla każdego domu lub firmy.

Zadzwoń lub wyślij sms „wycena” tel. 606888623
Oszczędzaj i płać mniej za energię elektryczną. Korzystaj z własnej elektrowni – z nami pozyskasz korzystne finansowanie. Instalacje fotowoltaiczne zyskują coraz większą popularność dzięki korzystnemu finansowaniu i dotacjom, rata już od 195 zł, bez wkładu własnego.
Przygotujemy bezpłatnie kompletny projekt instalacji fotowoltaicznej z uwzględnieniem zapotrzebowania na energię, lokalizacji inwestycji, możliwości technicznych budynku oraz typu instalacji.

Fotowoltaika Kowalewo, Golub – Dobrzyń, Ciechocin magazyn energii pompa ciepła

Po zebraniu niefotowoltaika kowalewo, golub dobrzyń, turzno bielsk okoninzbędnych informacji i wykonaniu projektu, przygotowujemy formalności niezbędne do złożenia wniosku i otrzymania dotacji lub kredytu bankowego.
Po uzyskaniu finansowania inwestycji przystępujemy do realizacji instalacji fotowoltaicznej – Kowalewo, Turzno, Golub Dobrzyń kujawsko – pomorskie.
W zależności od mocy i rodzaju zestawu fotowoltaicznego montaż trwa co najmniej 1 dzień. Po uzgodnieniu ustalamy dogodny termin i dostarczamy sprzęt do instalacji. Montaż wykonywany jest zgodnie z projektem i ustaleniami. Nadzorujemy cały proces związany z odbiorem instalacji fotowoltaicznej przez operatora energetycznego i uczestniczymy we wszelkich formalnościach.

Dzięki tej procedurze każdy może stać się właścicielem elektrowni słonecznej wytwarzającej czystą, zieloną energię. Oszczędzać czas, pieniądze i środowisko. Przejąc kontrolę nad wykorzystywaniem i kosztami produkowanej energii elektrycznej. Elektrownia w oparciu o fotowoltaikę będzie działać wydajnie co najmniej 25 lat.

Zapraszamy do zadawania pytań i przesyłania materiałów do wyceny zestawu – kontakt

tel. + 48 606888623, e-mail: marketing@grupaekosystemy.pl

Panele fotowoltaiczne montujemy m.in. na terenie woj. kujawsko – pomorskiego.

Przykładowe miejscowości: Chełmża, Wąbrzeźno, Brodnica, Górzno, Zbiczno, Rypin, Lipno, Kowalewo, Gniewkowo, Solec Kujawski, Wąbrzeźno, Golub – Dobrzyń, Kikół, Turzno, Ciechocinek, Żnin, Strzelno, Inowrocław, Mogilno, Nakło, Tuchola.