Pompa ciepła Mitsubishi Świecie

Pompa ciepła Mitsubishi Świecie Chełmno Dworzysko Drzycim Konopat Terespol Wiąg – gruntowa lub powietrzna. Autoryzowany montaż.

Napisz marketing@grupaekosystemy.pl lub zadzwoń + 48 606888623     Bezpłatny audyt, wycena, finansowanie dotacje.

Mitsubishi oferuje pompy powietrzne Zubadan moc 6-14 kW, Ecodan  4-8 kW i gruntowe Geodan 10 kW. Wszystkie pompy Mitsubishi są objęte 5 letnią gwarancją producenta.

Pompa ciepła Mitsubishi to inwestycja na lata – spokój i pewność

pompa ciepła mitsubishi świecie chełmno drzycim dworzysko konopatPompy te ze względu na bardzo zaawansowaną technologie, nie mają sobie równych na polskim rynku. Przede wszystkim sa to pompy w 100% produkowane w Japonii. Charakteryzują się bardzo cichą pracą, niewielkim zużyciem energii i bezproblemową pracą z pełną wydajnością do -25 stopni celsjusza.  Nasz teren działania to m.in. województwo kujawsko pomorskie i miejscowości Świecie Chełmno Dworzysko Drzycim Konopat Terespol  Wiąg. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty z pełnym finansowaniem (kredyt do 80.000 PLN, 144 miesiące, stały %) i dotacją do 100% kwoty netto.

Skorzystaj z japońskiej technologii, wydajności i niezawodności. Zainstaluj – pompa ciepła Mitsubishi Świecie.  W naszej ofercie również pompy ciepła gruntowe i powietrzne Vaillant, Nibe, Panasonic, Saunier Duval. W przypadku pomp gruntowych wykonujemy badania geologiczne i odwierty.

Polecamy idealne wsparcie energetyczne pompy ciepła – fotowoltaika i magazyn energii.